Pozadí

pondělí – pátek
7:00 – 18:00


Kounicova 688/26, Brno tel.: +420 777 319 902 lekarna [at] uhippokrata.cz


Klientská karta

Klientská karta

Jedná se o věrnostní program, díky němuž můžete při opakovaných návštěvách naši lékárny získat zajímavé slevy.

Jak to funguje?

Na požádání Vám zdarma vystavíme speciální plastovou kartu s čárovým kódem, kterou pak budete předkládat Vy nabo Vaši příbuzní při každém nákupu nebo výběru na recept v naší lékárně. Pomoci této karty Vám bude při každém nákupu nebo výběru na recept přičten bonus, ze kterého při dalším nákupu lze uplatnit z Vašeho konta slevu.

Bonusy se nenačítají na LP hrazené, či částečně hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Při načtení karty je prováděna sleva z doplatku na léky na předpis a sleva 2% z nákupu výhradně v režimu volného prodeje.


Věrnostní program

Pokud se stanete naším registrovaným zákazníkem na www.elekarnabrno.cz, budete automaticky zařazeni do našeho „Věrnostního programu“ a budou vám přístupné výhody plynoucí z tohoto členství. Členové „Věrnostního programu“ budou přednostně informováni o mimořádných slevách a nabídkách v naší lékárně.

Pro všechny registrované i neregistrované zákazníky máme k prvnímu nákupu, pokud přesáhne hodnotu 200 Kč, připraven malý praktický dárek.


V lékárně můžete platit platebními kartami

Platební karty

Otevírací doba

pondělí – pátek
sobota a neděle

7:00 – 18:00
zavřeno


Facebook Lékárna U Hippokrata

U nás můžete uplatnit dárkové poukázky

Dárkové poukazy

…, Senior Pas, Sphere Card, Flexi Pass, Carte, Dárkový Pass, Vital Pass, Focus Pass, Unišek, Unišek+, Dárkový kupon Cadhoc, Ticket Medica, Ticket Multi, Ticket Service, Ticket Compliments, Ticket Benefits Card, Benefit Plus, Benefity, e-PASS, e-Ticket společnosti Edenred, Unišek+FKSP

Kde nás najdete

Kounicova 688/26
602 00 Brno

zobrazit na mapě

tel.: +420 972 623 731
tel.: +420 777 319 902
e-mail: lekarna [at] uhippokrata.cz
fb: Lékárna U Hippokrata

Mapka